לייעוץ ללא התחייבות
הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם

  אביעד משעלי

  לכל המעוניין,

  בהיותי חייל בצה"ל התחילו לי בעיות רפואיות קשות שלא אפשרו לי להמשיך לשרת בצורה סדירה. יצאתי לגימלים רבים וסופחתי תקופה ארוכה לרם 2. לאחר מכן שלחו אותי לכל כך הרבה בדיקות רפואיות לא פשוטות עד שכבר הגעתי לגיל שבו משתחררים מהצבא.

  למרות זאת, צה"ל החליט שהוא בכל זאת רוצה להחזיר אותי לשירות סדיר לתקופה נוספת.

  אחרי שקיבלתי המלצות פניתי לעו"ד ריקי ישי שתסייע לי בנושא.

  מעבר לזה שריקי דיברה אליי תמיד בגובה העיניים, הסבירה לי בדיוק מה יקרה ואיך יקרה, מה אני צריך לומר ומה לא, היא גם ידעה בדיוק מה לעשות ולמי לפנות כדי לעזור לי.

  דרך הפעלת קשרים ואדיבות רבה הצליחה עו"ד ריקי לדחות מפעם לפעם את גיוסי עד אשר תתקבל תשובה בבקשה לפטור אותי משירות צבאי מטעמי פרט רפואיים.

  לבסוף גם הושגה התוצאה המיוחלת וקיבלתי פטור מהמשך שירות צבאי על רקע מצבי הרפואי והאישי.

  אין הרבה עורכי דין שמתקשרים תמיד, בודקים ודואגים לך עד שהם משיגים את התוצאה שאתה רוצה – ריקי ישי היא אחת המעטות שאכן כאלה.

  אני ממליץ לכל מי שנתקל בבעיה עם המערכת הצבאית לפנות לעורכת הדין ישי שללא ספק יודעת את העבודה ואף משיגה תוצאות יוצאות דופן במהירות, ביעילות ובהרבה רגישות וסבלנות.

  בתודה רבה,

  אביעד משעלי

  לייעוץ ללא התחייבות הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם:


   עוד בלקוחות ממליצים

   משפחת זלצר

   רוצה להודות מכל הלב לעו״ד ריקי ישי , אשר עזרה לנו לסדר סטטוס בן מהגרים לבני בהמון סבלנות ומקצועיות ! למרות המורכבות של הנושא היא הצליחה להגיע לתוצאה הרצויה! תמיד זמינה, קשובה ומוכנה לעזור! שוב תודה, משפחת זלצר

   המשך קריאה

   ד.שפר ממליץ

   שלום לך ריקי, מודה לך מקרב הלב על טיפולך המקצועי המסור והאדיב במקרהו הרפואי הסבוך של בני מול שלטונות הרפואה בצה"ל. זכיתי ממך להכוונה מלאה, עצות מועילות וממוקדות אשר בעזרת המטרייה המשפטית שהענקת לנו גרמת לשביעות...

   המשך קריאה

   יוני

   שלום, שמי יוני, אני בן 20, פניתי לריקי בעקבות גיוסי הקרב, בכוונתי היה לקבל תנאי שירות מתאימים בעקבות הרבה חרדות לגביי הצבא, הודעתי לצבא והפצרתי בהם המון פעמים לעזור לי בכל דרך שהיא, כולל פגישת קבן אך ללא הועיל....

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין