צור קשר

חיילים! נעשה לכם עוול?

יש לכם שאלה? אתם לא לבד!


  קצת על המשרד

  עו"ד ריקי ישי בעלת רישיון לעריכת דין משנת 2006.

  החלה את לימודי המשפטים בגיל 15 בלבד לאחר שאובחנה כבעלת יכולות אקדמאיות מיוחדות. בגיל 19 התגייסה לפרקליטות הצבאית כאשר היא בעלת תואר ראשון.

  עו"ד ריקי ישי ביצעה את ההתמחות בעריכת דין בסנגוריה הצבאית.

  בתפקידה זה ייצגה באלפי תיקים פליליים ופליליים צבאיים החל משלבי החקירה וייעוץ בה וכלה בערעורים לבית הדין הצבאי לערעורים, בית משפט לעליון ואף הגשת עתירות לבג"צ.

  עו"ד ישי טיפלה בתיקים עם בעלי הד תקשורתי בהם פרשיית האונס בבסיס חיל אויר, פרשיות הברחות סמים על ידי קציני צה"ל, יבוא סמים על ידי קצינים בכירים ועוד, כל אלו בהצלחה חסרת תקדים.

  בגיל 19, בעודה מתמחה בלבד, השיגה עו"ד ישי את הזיכוי המלא הראשון, בתיק של החזקת הרואין על ידי איש קבע. (בצה"ל מתמחים מייצגים בפועל).

  בגיל 20 בלבד – קיבלה עו"ד ישי את הרישיון לעסוק בעריכת דין והפכה לעורכת הדין הצעירה ביותר במדינת ישראל אי פעם.

  לאחר שסיימה בהצלחה מרובה את תפקידה בסנגוריה הצבאית לאחר 3.5 שנות פעילות, קודמה לשמש כיועצת משפטית בחיל הרפואה. בתפקיד זה ייעצה לגורמי הרפואה השונים בצה"ל, טיפלה בתביעות ועתירות כנגד חיל הרפואה וצה"ל וכן שימשה כיועצת משפטית לתביעות במשרד הביטחון.

  עורכת הדין ישי טיפלה בבג"צים בעלי הד תקשורתי גבוה בהם בג"צ נח"ל, ניסויים שנות ה-70 ועוד.

  עורכת הדין ישי אף ייעצה משפטית לאלוף פיקוד דרום בעת ההינתקות בסוגיות אזרחיות שונות, מטעם הפרקליטות הצבאית.

  עורכת הדין ישי הינה בעלת ידע נרחב בתחום הרפואה וצבא והמשפט הפלילי הצבאי. כמו כן כקצינה וסנגורית צבאית בדימוס, הינה בעלת היכרות עם המערכת הצבאית, לשכות הגיוס ומיטב.

  כמי שייעצה בעבר לגופי הרפואה והגיוס הצהליים ואף מסייעת לקידום נושאי גיוס, עורכת הדין ישי מוערכת מאוד בפני גופים אלו, דבר המביא לאוזן קשבת בפניותיה אליהם.

   

   

  חיילים! נעשה לכם עוול?

  יש לכם שאלה? אתם לא לבד!


   ×

   שיחת ווטסאפ