Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

צור קשר

חיילים! נעשה לכם עוול?

יש לכם שאלה? אתם לא לבד!


  קצת על המשרד  עו"ד ריקי ישי

  בעלים ומייסדת

  בעלת רישיון לעריכת דין משנת 2006.

  החלה את לימודי המשפטים בגיל 15 בלבד לאחר שאובחנה כבעלת יכולות אקדמאיות מיוחדות. בגיל 19 התגייסה לפרקליטות הצבאית כאשר היא בעלת תואר ראשון.

  עו"ד ריקי ישי ביצעה את ההתמחות בעריכת דין בסנגוריה הצבאית.

  בתפקידה זה ייצגה באלפי תיקים פליליים ופליליים צבאיים החל משלבי החקירה וייעוץ בה וכלה בערעורים לבית הדין הצבאי לערעורים, בית משפט לעליון ואף הגשת עתירות לבג"צ.

  עו"ד ישי טיפלה בתיקים עם בעלי הד תקשורתי בהם פרשיית האונס בבסיס חיל אויר, פרשיות הברחות סמים על ידי קציני צה"ל, יבוא סמים על ידי קצינים בכירים ועוד, כל אלו בהצלחה חסרת תקדים.

  בגיל 19, בעודה מתמחה בלבד, השיגה עו"ד ישי את הזיכוי המלא הראשון, בתיק של החזקת הרואין על ידי איש קבע. (בצה"ל מתמחים מייצגים בפועל).

  בגיל 20 בלבד – קיבלה עו"ד ישי את הרישיון לעסוק בעריכת דין והפכה לעורכת הדין הצעירה ביותר במדינת ישראל אי פעם.

  לאחר שסיימה בהצלחה מרובה את תפקידה בסנגוריה הצבאית לאחר 3.5 שנות פעילות, קודמה לשמש כיועצת משפטית בחיל הרפואה. בתפקיד זה ייעצה לגורמי הרפואה השונים בצה"ל, טיפלה בתביעות ועתירות כנגד חיל הרפואה וצה"ל וכן שימשה כיועצת משפטית לתביעות במשרד הביטחון.

  עורכת הדין ישי טיפלה בבג"צים בעלי הד תקשורתי גבוה בהם בג"צ נח"ל, ניסויים שנות ה-70 ועוד.

  עורכת הדין ישי אף ייעצה משפטית לאלוף פיקוד דרום בעת ההינתקות בסוגיות אזרחיות שונות, מטעם הפרקליטות הצבאית.

  עורכת הדין ישי הינה בעלת ידע נרחב בתחום הרפואה וצבא והמשפט הפלילי הצבאי. כמו כן כקצינה וסנגורית צבאית בדימוס, הינה בעלת היכרות עם המערכת הצבאית, לשכות הגיוס ומיטב.

  כמי שייעצה בעבר לגופי הרפואה והגיוס הצהליים ואף מסייעת לקידום נושאי גיוס, עורכת הדין ישי מוערכת מאוד בפני גופים אלו, דבר המביא לאוזן קשבת בפניותיה אליהם.

  צוות המשרד

  עו"ד מאיה סימון

  עורכת הדין סימון, צברה את ניסיונה המשפטי – מקצועי במסגרת עבודתה עוד כטרום מתמחה במשרד עד להסמכתה.

  עורכת הדין סימון עוסקת בכל תחומי המשפט הצבאי בהליכים מנהליים ופליליים כאחד ואחראית על כל האספקטים המנהליים והתקשורת השוטפת מול רשויות הצבא והגיוס במשרדנו. עובדת המשרד משנת 2019, בעלת ידע נרחב בתחום הרפואה וצבא והמשפט הפלילי הצבאי. כמו כן, הינה בעלת היכרות עמוקה עם המערכת הצבאית, לשכות הגיוס ומיטב.

   

  חיילים! נעשה לכם עוול?

  יש לכם שאלה? אתם לא לבד!


   יצחק הראל
   יצחק הראל
   2023-05-11
   ריקי היקרה תודה רבה, אני מפרגן לה כעורך דין בעצמי. כשהייתי זקוק לעזרה מול רשויות בצה״ל בנושא אישי, ריקי מיד הטתה שכם, היתה קשובה, אכפתית ומקצוענית, ריקי חוללה קסם כשהייתי בטוח שאין סיכוי לכך, וגרמה לי לקבל מצה״ל בדיוק מה שהייתי צריך. אז תודה רבה לך ריקי היקרה, את מקצוענית וירבו כמותך בישראל, וכל מי שמחפש עו״ד מומחה בנושאים צבאיים ממליץ בחום על ריקי. תודה שוב. איציק הראל, עו״ד
   עידו נקש
   עידו נקש
   2023-02-07
   אין על ריקי בעולם כולו ! ובכללי השירות נדיר בנדירותו ! ❤️
   Lena
   Lena
   2023-01-21
   ריקי ומאיה היקרות, תודה רבה רבה על הליווי ,ההכוונה והטיפול המסור!!!🌸 לאורך כל הדרך הייתן זמינות לכל שאלה, הפגנתן מקצועיות, נסיון ואיכפתיות . תודה !!!!💯💗
   Vladi Somethin
   Vladi Somethin
   2022-10-13
   תודה רבה על המקצועיות, היחס האישי הליווי הצמוד ועל הטיפול מהיר. ממליץ בחום!
   yuval
   yuval
   2022-09-14
   שילוב מנצח! עו"ד ריקי ישי ועו"ד מאיה סימון נדירות וייחודיות בגישתן. הן משלבות מקצועיות וידע נרחב בתחום הצבאי לצד רגישות אמפתיה והבנה עמוקה למצבים מורכבים, ויוצרות בית חם לכל מלש"ב/חייל הזקוק לעזרתן. אנחנו שכרנו את שירותי המשרד לתהליך קבלת פטור מהשירות הצבאי ומהפגישה הראשונה הייתה תחושת סיפוק והבנה שאנחנו בידיים טובות.
   חזי כהן
   חזי כהן
   2022-09-14
   הי לכולם נהנו מאוד לעבוד מול ריקי ומאיה המנות. מתחילת הדרך הבנו שאנחנו בידיים טובות. התאום ציפיות תאם את הביצוע ואף יותר. אמינות עשר! היינו ביאוש ועכשיו הכל התהפך לטובה ממליצים בחום חזי ורד ומאגי
   יאיר בר
   יאיר בר
   2022-05-26
   היי אני הייתי לוחם במשך שנה היו לי הרבה קשיים בבית ולא יכולתי להמשיך להישאר במסגרת הזאת חשבתי שלצאת מצהל זה בלתי אפשרי בדרך נכונה, ריקי הוכיחה לי אחרת ! קיבלתי תמיכה מלאה לאורך כל הדרך מאיה העוזרת שלה הייתה זמינה לי לכל שאלה ומענה הדריכו אותי בדיוק מה לעשות ! תודה רבה לך ריקי אני חושב שאם לא הייתי פונה אלייך כנראה הייתי עריק ובמקום פחות טוב. תודה רבה לכן ריקי ומאיה על העזרה ❤🙏 ממליץ בחום על ריקי ישי לכל הקשור בצהל 💪👌
   Amir Caspi
   Amir Caspi
   2022-02-15
   עו"ד ריקי ישי פתרה לי בעיה מסובכת. לקראת הגיוס שלי צהל ערך רפורמה מקיפה לשיפור המיון. כמו בכל רפורמה, לא ניתן לחשוב על הכל ותמיד יש יוצאים מן הכלל. אני הייתי היוצא מן הכלל. ניסינו הכל בכוחות עצמנו, כולל שתי פניות לראש אכא. אמנם קבלתי יחס טוב ויעיל, אבל הבעיה שלי לא נפתרה. הגעתי אל עו"ד ריקי ישי ברגע האחרון. מצאנו אשת מקצוע אמינה ומסורה. בזכות הידע והניסיון שלה נמצא הפתרון. לעוד ריקי ישי יש את "המשהו הנוסף" שעשה את ההבדל הגדול.
   ×

   שיחת ווטסאפ