צור קשר

חיילים! נעשה לכם עוול?

יש לכם שאלה? אתם לא לבד!


  עריקות ממילואים

  למעשה, עונש על עריקות ממילואים משתנה ממילואמניק אחד למשנהו בהתאם לפרמטרים הבאים: עבירות קודמות בכלל ועבירות עריקות בפרט, דרגתו של הנאשם, נסיבות חייו, מצבו הנפשי והרפואי של הנאשם, קצין השיפוט ששופט אותו או השופט ועוד.

  בכל מקרה, עריקות ממילואים שנגזר עליה עונש של 3 חודשים ומעלה טומנת בחובה גם רישום פלילי. עם זאת, בתחום העריקות רישום פלילי הוא עניין שמשתנה בהתאם לעונש שנגזר, כלומר : מאסר של פחות מ-3 חודשים גורר רישום פלילי מופחת שהוא מוגבל בזמן. כמו כל רישום פלילי מופחת, גם בתחום העריקות רישום פלילי זה נמחק לאחר 5 שנים.

  בנוסף, בתחום העריקות רישום פלילי יכול למנוע מהנאשם קבלה לעבודות מסוימות, למשל : עבודה כעובד מדינה, עבודה כרופא, רואה חשבון, עורך דין ועוד עד להתיישנות הרישום. בנוסף, רישום פלילי אינו מאפשר הוצאת רישיון לנשק או רישיון לנהיגה ברכב ציבורי. כמו כן, לעיתים הרישום הפלילי מקשה על קבלת ויזה לארצות מסוימות בחו"ל כמו ארה"ב וקנדה

  אז מה עושים? פונים לעורך דין שמומחה בתחום זה כדי להפחית עונש על עריקות. עורך דין יכול לגרום לכך שיוטל על הנאשם עונש מועט ככל האפשר. אפשרות נוספת היא ערעור על העונש על עריקות בפני בית דין צבאי. ערעור זה יכול לצמצם את העונש שניתן מלכתחילה למינימום הכרחי ואף לבטלו כליל.

  כדי להבטיח שתקבלו את העונש המינימלי האפשרי על עבירת העריקות כדאי לפנות לעו"ד מומחה. עו"ד זה חייב להכיר את הדין הצבאי לפרטיו כך שגם שהעונש (אם בכלל) לא יפגע בעתידכם, למשל באמצעות רישום פלילי . עורכת הדין ריקי ישי הינה עורכת הדין המומלצת ביותר בתחום זה, בעלת המלצות רבות והצלחות מרובות עלהן תוכלו לקרוא במאמרי המלצות והצלחות המשרד.

  משרדה של עורכת הדין ריקי ישי מוצא פיתרון לכל נאשם בעריקות וטיפול בהתאם לצרכיו, אנו כאן כדי לפתור את בעיית העריקות והרישום הפלילי הנלווה על הצד הטוב ביותר.

  רוצים לקבל פרטים נוספים? צרו קשר טלפוני עם המשרד בטלפון  072-3380186 או השאירו הודעה באתר האינטרנט.

  ×
  שיחת ווטסאפ